Aslı Anaokulu çocuklarımızı mücadele etmeye ve başarıya ulaşamaya hazırlayan, mutlu ve eğlenceli bir gün geçirirken aynı zamanda öğreten yeni, farklı ve heyecanlı deneyim ve fırsatlarla doludur. Hedefimiz, çocuklarımızın kendilerini güvenli ve mutlu hissettikleri, öğrenmeye teşvik eden, olumlu uyarıcılarla dolu, merak duygularını ve öğrenme isteklerini artıran eğitim ortamları sağlamaktır. öğrenciler risk almaya, inisiyatif kullanmaya, araştırma yapmaya, yaratıcı ürünler ortaya koymaya teşvik edilirler. Uzman ekip tarafından geliştirilen anaokulu müfredatımız öğrencilerin fiziksel, duygusal, yaratıcı ve bilişsel alanlarla gelişimlerini sağlar.

Eğitim Yaklaşımları

REGGİO EMİLİA YAKLAŞIMI
HİGH SCOPE
SCAMPER
GEMS
DÜŞÜNME BECERİSİ EĞİTİMİ
YARATICI DRAMA
GÖSTER-ANLAT TEKNİĞİ
DEĞERLER EĞİTİMİ
DANS EĞİTİMİ

bahcelievler-yuva

Herşey Çocuklarımız İçin?

Ferah sınıflar, zengin ortam

Çocuğun yaratıcılığını geliştirmek için özenle tasarlanmış bir ortamımız var. 

İngilizce Eğitimi

Okul öncesi dil hareket ve müzik eğitim programı lideri Kindermusik International tarafından hazırlanan ABC Music &Me okul öncesi İngilizce, hareket ve müzik programını kullanmaktayız.

Oyun Grubu

Çocukların konuşma dili oyundur, bu dili anlayabildiğimiz de çocukların duygusal dünyasına girebilir ve sorunlarına ve gelişimine yardımcı olabiliriz.

Drama

Eğitim, öğretmenlerin söyledikleriyle değil, çocukların yaptıklarıyla ve katılımlarıyla gerçekleşmektedir. Drama insanın tasarımlarını eyleme dönüştüreceği bir yoldur.

school-kid

To Top